جراح بینی

جراح بینی و نحوه عملکردش نقش بسزایی را در نتیجه جراحی زیبایی بینی ایفا خواهد نمود و انتخاب جراح بینی از اولین و ابتدایی ترین اقدامات قبل از عمل بینی می باشد.

هدف کلی از جراحی زیبایی بینی ایجاد چهره ای زیبا و متناسب با دیگر اجزای صورت می باشد.

جراح بینی با تجربه به کسی گفته می شود که با کمک علم پزشکی و تجربه خود مطلوب ترین نتیجه جراحی را برای فرد رقم بزند.

جراحی بینی نوعی جراحی زیبایی پلاستیک است که با هدف برطرف کردن ایرادات ظاهری و حفظ عملکرد طبیعی بینی انجام می شود.

جراحی بینی عملی اورژانسی نمی باشد به همین دلیل افرادی که تصمیم به جراحی بینی خود می گیرند زمان لازم را برای تحقیق و بررسی و انتخاب بهترین جراح بینی را دارند.

انتخاب جراح بینی از انتخاب های سرنوشت ساز زندگی افرادی است که تصمیم به جراحی بینی خود دارند به این خاطر که اگر بینی توسط جراح کم تجربه عمل شود فرد بالاجبار باید بعد از یکسال که ترمیم اولیه بینی تثبیت شد اقدام به جراحی بینی ترمیمی نماید.

جراح بینی

مراحل انتخاب جراح بینی

ابتدا مقالات در مورد جراحی بینی را در سایت های پزشکی مطالعه نمایید تا با دید بازتر اقدام به جراحی نمایید و با توجه به نوع و ساختار بینی انتظارات معقولانه ای از نتیجه جراحی بینی خود داشته باشید.

از جراحان بینی لیستی تهیه نمایید و با مراجعه به سایت پزشکان در اینترنت از میزان تحصیلات و تجارب و تخصص جراح بینی اطلاعات کسب نمایید.

فرد می تواند در سایت پزشک با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر عکس های قبل و بعد از جراحی بینی بیماران قبلی را مشاهده نمایید.

فرد با مراجعه حضوری به مطب می تواند بعد از مشاوره با جراح بيني با بیماران قبلی صحبت نموده و از میزان رضایت آنها از انجام جراحی بینی مطلع شود.

خصوصیات جراح بینی

  • تغییر شکل و استخوان بینی را متناسب با آناتومی بینی ایجاد نماید.
  • سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
  • قادر به انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف باشد.
  • باید با صبر و حوصله به انتظار فرد از جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد که بتواند در مورد عمل بینی خود تصمیم بگیرد.

 

دکتر کیوان خوشخو

جراح و متخصص و گوش و حلق و بینی

جراح پلاستیک صورت و بینی

درباره دکتر کیوان خوشخو

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک صورت و بینی، آندوسکوپی سینوس، انجام جراحی زیبایی بینی، جراحی ترمیمی بینی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی...

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 + 11 =