جراح بینی و نحوه عملکردش نقش بسزایی در نتیجه جراحی بینی ایفا خواهد نمود و این انتخاب از اولین و ابتدایی ترین اقدامات قبل از عمل می باشد. هدف کلی از انجام این جراحی ایجاد چهره ای زیبا و متناسب با دیگر اجزای صورت می باشد. در این مقاله از دکتر کیوان خوشخو ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی تهران ، تصمیم داریم شما عزیزانی را که به دنبال بهترین جراح زیبایی بینی در تهران هستید راهنمایی کنیم.

 

جراح بینی - دکتر کیوان خوشخو

 

جراح بینی خوب در تهران دکتر خوشخو

دکتر خوب بینی با تجربه به کسی گفته می شود که با کمک علم پزشکی و تجربه خود مطلوب ترین نتیجه عمل را برای فرد رقم بزند. رینوپلاستی نوعی عمل زیبایی پلاستیک است که با هدف برطرف کردن ایرادات ظاهری و حفظ عملکرد طبیعی بینی انجام می شود. این عمل اورژانسی نمی باشد به همین دلیل افرادی که تصمیم به عمل زیبایی خود می گیرند زمان لازم را برای تحقیق و بررسی و انتخاب بهترین جراح بینی تهران را دارند. انتخاب دکتر بینی خوب در تهران از انتخاب های سرنوشت ساز زندگی افرادی است که تصمیم به جراحی خود دارند به این خاطر که اگر بینی توسط جراح کم تجربه عمل شود فرد بالاجبار باید بعد از یکسال که ترمیم اولیه بینی تثبیت شد اقدام به جراحی بینی ترمیمی نماید.

 

جراح بینی

 

مراحل انتخاب جراح بینی در تهران

 1. ابتدا مقالات در مورد عمل را در سایت های پزشکی مطالعه نمایید تا با دید بازتر اقدام به جراحی نمایید و با توجه به نوع و ساختار دماغ انتظارات معقولانه ای از نتیجه جراحی خود داشته باشید.
 2. از جراحان لیستی تهیه نمایید و با مراجعه به سایت پزشکان در اینترنت از میزان تحصیلات و تجارب و تخصص بهترین جراح بینی تهران اطلاعات کسب نمایید.
 3. فرد می تواند در سایت پزشک با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی را مشاهده نمایید.
 4. فرد با مراجعه حضوری به مطب می تواند بعد از مشاوره با جراح بيني با بیماران قبلی صحبت نموده و از میزان رضایت آنها از انجام جراحی مطلع شود.

 

جراح بینی

از اهمیت جلسات مشاوره با جراح بینی حاذق غافل نشوید !

قبل از آغاز هر فرایند درمانی ، بخصوص رینوپلاستی لازم است تا زیبا جویان در تمامی جلسات مشاوره خود حضور داشته باشند. در واقع طی این جلسات بینی افراد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته می شود ، همچنین با مشورت زیبا جو و جراح ، بهترین نوع فرم بینی در نظر گرفته شده و روند جراحی از جانب پزشک به طور کامل برای افراد توضیح داده می شود ، تا زیبا جویان با آگاهی بسیار بالایی برای این پروسه زیبایی آماده شوند. لازم به ذکر است که رینوپلاستی دارای دو دوره بسیار مهم است ، اقدامات قبل و مراقبت های بعد می باشد ، در واقع تمامی توصیه های لازم در جلسات مشاوره از جانب پزشک برای زیبا جو توضیح داده خواهد شد ، برای مثال لازم است تا در دوره اقدامات قبل از جراحی افراد از مصرف برخی دارو ها ، دخانیات خودداری کنند و آزمایشاتی را برای بررسی ساختار استخوانی و سلامت بدنشان تهیه کنند ، همچنین در دوره مراقبت های بعد از جراحی بینی از انجام هر گونه اقدام که می تواند به ساختار بینی آن ها آسیب بزند خودداری کنند و به مقدار کافی استراحت نمایند. در نتیجه باید بدانید که جلسات مشاوره بسیار مهم و حائز اهمیت می باشند ، عدم مراجعه به پزشک می تواند عواقبی را در پی داشته باشد و نیاز شما را برای جراحی بینی ترمیمی افزایش دهد و سبب عدم رضایت شما عزیزان از جراحی زیبایی بینی تان شود ، پس هرگز آن را پشت گوش نندازید و مرتبا در زمان های تعیین شده به پزشک خود مراجعه کنید ، تا به زیبا ترین فرم بینی دست یابید.

خصوصیات جراح بینی خوب در تهران

 • سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • قادر به انجام عمل انواع بینی با مشکلات مختلف باشد.
 • تغییر شکل و استخوان بینی را متناسب با آناتومی بینی ایجاد نماید.
 • باید با صبر و حوصله به انتظار فرد از رینوپلاستی توجه نماید و با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه عمل دماغ به فرد بدهد که بتواند در مورد عمل خود تصمیم بگیرد.

نونه کارهای دکتر کیوان خوشخو ، جراح پلاستیک صورت و بینی در تهران

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در تهران

این جراحی ، یک فرایند گزینشی است. وقتی شما تصمیم به انجام این پروسیجر جراحی می گیرید پزشک در جلسه مشاوره ، نخستین فردی است که در خصوص خواسته ها و اهداف تان با شما گفتگو می کند. اگر بخواهیم اهمیت انتخاب جراح بینی در تهران را به یک فرایند ملموس تشبیه کنیم ، باید بگوییم که سپردن جراحی به دست یک دکتر بینی خوب به مانند سپردن مربی گیری یک تیم فوتبال به دست یک مربی فوق حرفه ای است که موفقیت در مسابقه را تضمین می کند.

انتخاب بهترین جراح بینی خوب با هدف دستیابی به بهترین نتایج

نتایج جراحی می تواند یک تاثیر بسیار مثبت و خوشایند بر روی آرامش روحی فرد بر جای گذارد. برای مدیریت انتظارات و اجتناب از خطر نیاز به انجام جراحی ترمیمی ، وقت گذاشتن برای انتخاب یک دکتر جراحی بینی خوب بسیار حائز اهمیت است. از میان تعداد بسیار زیاد جراحان بینی ، انتخاب دکتر بینی که بتواند بهترین نتیجه را از فرایند عمل در بینی شما خلق کند ، بسیار حائز اهمیت است. انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران علاوه بر تضمین خلق یک نتیجه رضایت بخش و خوشایند ، در تضمین حفظ ایمنی و سلامت بیمار که گوهری بسیار ارزشمند است ، نقش کلیدی دارد. دکتر عمل بینی ماهر و با تجربه ، با سپری کردن سال ها از عمر کاری خود در حوزه های آموزش ، مهارت حرفه ای را در تشخیص و توصیه موثرترین طرح درمان ، کسب نموده و فاکتورهای خطر را به حداقل رسانده و از خطر بروز نتایج نامطلوب با استفاده از بالاترین سطح دقت جراحی ، پیشگیری می کند.

در انتخاب جراح بینی ، چه ملاحظاتی را در نظر بگیریم ؟

در زمان انتخاب جراح ، حتماً دکتری را انتخاب کنید که دارای بورد تخصصی در زمینه جراحی باشد. پزشک منتخب شما حتماً باید از تجربه رینوپلاستی بهره مند باشد. حتماً پزشک جراحی را انتخاب کنید که در کارنامه کاری خود ، تعداد بسیاری جراحی های بینی موفق ثبت کرده باشد و نتایج رضایت بخشی را در جراحی های انجام داده ، خلق نموده باشد. حتماً از پزشک بالقوه خود در خصوص تعداد سال های سابقه انجام جراحی و تعداد جراحی هایی که در طول هفته انجام می دهد ، سوال کنید. کارهای قبلی بهترین جراح بینی تهران را نگاه کنید. این کارها ، شاخص بسیار مفیدی در پیش بینی نتیجه جراحی تان خواهد بود. دکتر عمل بینی در تهران را انتخاب کنید که بیمارانی را تحت عمل قرار داده است که دماغ آنها قبل از عمل ، دارای ویژگی های مشابه با بینی شما بوده و نتیجه جذاب و فوق العاده ای را از جراحی خلق نموده است. در زمان مراجعه به مطب جراح پلاستیک بینی خوب در تهران جهت شرکت در جلسه مشاوره ، نحوه برخورد پرسنل را بررسی کنید. همچنین در زمان گفتگو با پزشک ، سطح کیفیت برقراری ارتباط با بیمار را بررسی کنید چون برخورداری از توانایی سطح بالا در برقراری یک ارتباط مثبت می تواند تاثیر مثبتی در کیفیت همکاری بین بیمار و پزشک بر جای گذارد.

در زمان شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی خوب ، چه سوالاتی را بپرسیم ؟

در این بخش فهرستی از سوالات تهیه شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا در اختیار شما قرار داده می شود تا در زمان شرکت در جلسه مشاوره ، از پزشک منتخب خود سوال کنید. این سوالات به شرح زیر می باشد :

 1.  آیا من داوطلب خوبی برای این فرایند هستم ؟
 2.  در طول فرایند جراحی ، چه اتفاقاتی می افتد ؟
 3.  چه کسی بخش بیهوشی را اجرا کرده و تحت نظارت قرار می دهد ؟
 4. روند جراحی چقدر طول می کشد ؟
 5.  قبل از ترخیص ، چه مدت باید در بخش یکاوری بمانم ؟
 6.  جراحی در کجا انجام می شود ؟
 7.  آیا قبل از جراحی ، دارویی باید مصرف شود ؟
 8.  چه نتایج منطقی را می توان از جراحی انتظار داشت ؟
 9.  اگر نتیجه به دست آمده ، مطلوب نباشد ، چه باید کرد ؟

نظر بهترین دکتر جراحی بینی درباره مدل های مختلف بینی

بینی ، تحت مدل های مختلفی قابل درمان است. گاهی شما بعنوان بیمار ، مدل خاصی را جهت اجرا بر روی بینی تان مد نظر دارید و آن را در عکس به پزشک خود نشان می دهید. بهترین جراح بینی تهران در اولین قدم ، به بررسی ویژگی های بینی و صورت شما می پردازد تا به این تشخیص برسد که آیا اجرای این مدل درخواستی شما ، بر روی صورت تان برازنده خواهد بود یا خیر. در صورت تناسب مدل بینی انتخابی ، طرح درمان شما متناسب با تغییرات لازم الاجرا برای دستیابی به مدل مورد نظر ترسیم می شود. در صورتی که پزشک تشخیص دهد این مدل انتخابی ، زیبنده صورت شما نیست ، با ارائه توضیحات جامع ، بیمار خود را به گونه ای اطلاع رسانی می کند که بیمار از یک نگاه علمی ، از انتخاب خود منصرف شود.

 • انواع مدل های دماغ قابل اجرا در طول رینوپلاستی شامل مدل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی می باشد که هر یک از آنها ، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند.
 • مدل بینی طبیعی ، تنها به رفع ایرادات ظاهری بینی می پردازد و یکی از مشخصه های بارز آن زاویه 90 درجه بین لب بالا و بینی است. بعلاوه ، پل بینی در این مدل کاملاً صاف بوده و دارای قوی یا انحنایی نمی باشد.
 • مدل بینی فانتزی با مشخصه های نوک رو به بالای بینی و قوس روی پل بینی شناخته می شود. در این مدل بینی که تحت عنوان بینی عروسکی نیز شهرت دارد ، زاویه بین لب بالا و بینی ، 105 درجه بوده و بینی دارای ظرافت قابل ملاحظه ای است.
 • طرفداران این مدل بینی بیشتر بانوان می باشند و با توجه به کوچک بودن اندازه بینی در این مدل ، در میان مردان طرفدارانی را به سمت خود جلب نکرده است.
 • مدل بینی نیمه فانتزی مدل بینی در برگیرنده ویژگی های بینی طبیعی و فانتزی می باشد. در این مدل ، بهترین دکتر بینی ، زاویه بین لب بالا و بینی را بین 90 تا 105درجه تنظیم کرده و قوس روی پل بینی ، در مقایسه با بینی فانتزی ، اندکی کمتر است.

 

جراح بینی - دکتر خوشخو

 

تکنیک های استفاده شده عمل رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی تهران ، متناسب با شرایط ویژه هر بیمار خود ، از تکنیک های مختلفی برای جراحی زیبایی بینی استفاده می کند. این تکنیک ها شامل موارد زیر می باشد :

رینوپلاستی باز

در این تکنیک ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی تهران ، تمام برش ها جز یک برش را در داخل بینی ایجاد می کند. برش خارجی ، به شکل یک برش نازک عرضی ، در ستونچه جدا کننده دو سوراخ بینی ، ایجاد می شود. رینوپلاستی باز به بهترین جراح زیبایی بینی ، این امکان را می دهد تا پوست و بافت نرم بینی را کنار زده و برای انجام تنظیمات ، به استخوان و غضروف ، دسترسی پیدا کند. بهترین جراح بینی شمال تهران ، در زمان تشریح این فرایند برای بیمار خود ، آن را به چیزی شبیه به بالا زدن کاپوت ماشین تشبیه می کند که می توان به کل موتور ماشین دسترسی پیدا کرد. تکنیک باز ، بهترین گزینه برای بیمارانی است که دامنه تغییرات مورد نیاز در بینی آنها گسترده است.

تکنیک بسته

تکنیک بسته ، یک فرایند سنتی است که جراحان از آن برای چندین دهه استفاده کرده اند. در این فرایند ، تمام برش ها در داخل بینی ایجاد می شود و دسترسی به چارچوب بینی و ساختارهای داخلی ، محدود است. این تکنیک ، رایج ترین روش برای آندسته از بیمارانی است که می خواهند بینی خود را باریک کرده یا تغییراتی را در پل بینی ایجاد کنند.

سپتوپلاستی

شاید درباره سپتوم کج شنیده باشید. سپتوم ، غضروف داخلی است که سوراخ های بینی را از هم جدا می کند. در بیمارانی که سپتوم آنها کج است ، مسیر جریان هوا دچار گرفتگی هایی می شود. بهترین جراح بینی شمال تهران ، با انتخاب تکنیک سپتوپلاستی ، این مشکلات را رفع می نماید.

تیپ پلاستی

اصلاح نوک بینی ، یکی از چالش برانگیزترین جنبه های عمل است. گرافت های مورد نیاز برای تیپ پلاستی ، اغلب از ناحیه سپتوم ، گوش ها یا دنده ها گرفته می شود. بهترین جراح بینی تهران ، با به کار گیری مهارت خود ، کانتور و پروجکشن نوک بینی را بهبود می بخشد. گرافت ها به جراح این امکان را می دهد که به تغییرات پایدارتری در شکل دهی های مورد نظر دست پیدا کند.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

از جمله خصوصیات بارز بینی گوشتی می توان به ساختمانی سست و ضعیف ، پوست ضخیم و غضروف های ضعیف اشاره نمود ؛ از این رو تغییرات انجام شده روی این نوع بینی ها دشوار و سخت می باشد که موجب می شود محدودیت های بسیاری را برای اعمال تغییرات گسترده ایجاد نماید و کار جراح پاستیک را در زمان انجام عمل بینی گوشتی ، پیچیده و دشوار نماید. به صورت کلی جراحان بینی ، عمل کردن این نوع بینی ها در مقایسه با بینی های غضروفی و استخوانی چالش برانگیز می دانند ؛ بنابراین اگر قصد انجام رینوپلاستی گوشتی دارید ، توصیه می شود برای دریافت نتیجه مطلوب در انتخاب جراح خود دقت کافی داشته باشید و پزشکی را انتخاب نمایید که در زمینه عمل های بینی گوشتی دارای سابقه درخشان و نمونه کارهای موفق زیادی باشد. جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی گوشتی تهران نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است ؛ چرا که اطلاعات مهم و تاثیرگذاری در طی این جلسه بین پزشک و مراجعه کننده انتقال داده می شود که در نهایت کسب این اطلاعات منجر به دریافت نتیجه ایده آل از انجام جراحی خواهد شد. دکتر عمل بینی با تکیه بر مهارت ، تخصص و دانش و همچنین بهره گیری از علم زیبایی شناسی بهترین فرم بینی را به زیباجویان پیشنهاد می دهد. نکته ای که افراد با بینی گوشتی باید به آن توجه داشته باشند ، این است که عمل بینی طبیعی بدان معنا نیست که بینی شما هیچ تغییری پیدا نمی کند ؛ بلکه بینی به فرمی جراحی می شود که تنها با مقایسه عکس های قبل و بعد می توان متوجه تغییرات ایجاد شده در فرم بینی شد و نمی توان عملی بودن بینی را به وضوح تشخیص داد که این خود نشان از تبحر و مهارت های بالای جراح بینی گوشتی خوب در تهران می دهد.

 

ویژگی های شخصیتی جراح بینی خوب در تهران :

 1. مهربان و صبور بودن
 2. شنونده خوبی باشد.
 3. از مسئولیت پذیری و وجدان کاری بالایی برخوردار باشد.
 4. در کارش صادق باشد.

مهربان و صبور بودن : یکی از ویژگی های مهم یک دکتر بینی خوب تهران ، این است که در مقابل سوالات ضروری و یا غیر ضروری مراجعان خود مهربان و صبور باشد. متقاضیان اغلب تمام سوالات خود را اعم از مزایا ، عوارض و مراقبت های بعد و قبل از جراحی در حین جلسه مشاوره از جراح بینی خود می پرسند و و ممکن است فرد به دلیل استرس فراوان و نا آگاه بودن از روند رینوپلاستی ، سوالات تکراری بپرسد. پزشک می بایست با صبر و حوصله فراوان این حق را به بیمار دهد تا در ارتباط با روند درمان نگران باشد و با منطق زیباشناسی دغدغه های بیمار را برطرف کند.

شنونده خوبی باشد : در واقع می توان گفت جراحانی که منطقی بالا داشته و علم کافی از زیباشناختی دارند در رابطه با سوالات بیمار، نظرات و درخواست های آن شنونده خوبی باشد. به توضیحات بیمار که مرتبط با مشکلات بینی است به خوبی گوش دهد و در آخر طرح درمانی و زیبایی متناسب با چهره فرد را برایش طراحی کند.

برخورداری از مسئولیت پذیری و وجدان کاری بالا : یک جراح بینی خوب در تهران برای اینکه وجدان خود را راضی نگه دارد ، سلامت بیمار را در اولویت کاری خود قرار می دهد. اگر فرم بینی که بیمار انتخاب کرده برایش مناسب نیست و یا اینکه جراحی بینی برای او مناسب نباشد ، جراح باید با وجدان کاری بالایی که دارد و صرف نظر از منافع مالی ، بیمار را از انجام عمل بینی منع می کند. دکتر با مسئولیت تمامی تلاش خود را با کیفیت بالا ، نتایج مثبت و رضایت بخش به بهترین وجه انجام می دهد تا مشکلی برای خود یا مریض ایجاد نشود.

بهترین جراح بینی از نظر کاربران فضای مجازی

کاربران می توانند با استفاده از روش های موثری بهترین و متبحرترین پزشک را در تهران انتخاب کنند. ساده ترین راه مشورت از اشخاصی است که در این شرایط قرار داشته اند و رینوپلاستی انجام داده اند. این داوطلبان به این دلیل که مسیر این پروسیجر را از قبل طی کرده اند ، با راه و چاه کار آشنا می باشند و در نتیجه کمک بزرگی در انتخاب بیماران می دهند. حال با توجه به انجام عمل جراحی لازم است تا از نظرات این داوطلبان آگاه شده و از آن ها استفاده نمایید. در صورتی که در اطراف خود کسی را نداشته باشید که رینوپلاستی را تجربه کرده باشد ، می توان با نظر کاربران در فضای مجازی ، تحقیقات میدانی تان را در خصوص این پروسیجر حساس کامل کنید و یا به صورت حضوری با مراجعان مطب جراح بینی منتخب ، صحبت کنید. از این رو با پرسش از افراد در خصوص رضایت یا عدم رضایت آن ها از عمل زیبایی بینی که انجام داده اند ، کمک بزرگی به انتخابی مطمئن می کنید. البته باید گفت که تنها نظر کاربران معیار سنجش جراح بینی نمی باشد و موارد دیگری که در مقاله بازگو کردیم همچون مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد رینوپلاستی بیماران ، سابقه کاری پزشک و غیره نیز در یک انتخاب مناسب بسیار تاثیرگزار است.

بهترین جراح بینی در تهران از نظر مردم

همان گونه که می دانید ، فاکتورهای بهتر بودن از نظر هر زیباجویی تفاوت دارد و با پرسش از مراجعه کنندگان یک جراح زیبایی بینی ، تنها می توانید از میزان رضایت متقاضیان یا نارضایتی آن ها از عملکرد پزشک آگاه شوید. شاید ظاهر بینی های عمل شده داوطلبان در عکس ها زیبا باشد ، اما عوارض ایجاد شده در هر فرد را نمی توان از روی عکس شان متوجه شد. از این رو خواندن نظرات مردم نیز می تواند شما را در برگزیدن جراح بینی حاذق کمک کند.

مطب دکتر کیوان خوشخو ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران