جراحی بینی در بارداری

جراحی بینی در بارداری یکی از مهم ترین موضوعات در جراحی زیبایی بینی می باشد که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم.

بسیاری از بانوان درباره جراحی بینی قبل از بارداری و برخی دیگر درباره بارداری بعد از عمل بینی سوالاتی را می پرسند؟

این افراد می توانند برای دریافت سوالات شان این مقاله را مطالعه کنند.

از آنجا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب یک جراح بینی خوب را دارد، برای کسب اطلاعات بیتشتر درباره نحوه انتخاب جراح بینی می توانید به مقالت مرتب به آن مراجعه کنید.

پس از اینکه یک جراح بینی خوب و با تجربه را انتخاب کردید برای مشاوره به مطب او بروید، و تمامی سوالات خود را از جراح بینی مورد نظر بپرسید.

 

جراحی بینی در بارداری

 

جراحی بینی در بارداری

افرادی که در دوران بارداری برای انجام جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند باید به آن ها بگوییم که عمل جراحی زیبایی بینی در این دوران اکیدا ممنوع است و هیچ جراح بینی در دوران بارداری اقدام به جراحی بینی فرد نمی کند و به همین علت است که پیش از جراحی زیبایی بینی برای بانوان آزمایش بارداری تجویز می شود.

علت منع جراحی بینی در بارداری این است که برای عمل جراحی بینی باید از دارو ، آرام بخش و غیره استفاده می شود که بر روی جنین در حال رشد تاثیر منفی می گذارد.

جراحی بینی قبل از بارداری

یکی از سوالات متداولی که پرسیده می شود این است که تا چند وقت بعد عمل بینی میشه باردار شد یا زمان مناسب بارداری بعد از جراحی بینی کی می باشد؟

باید بگوییم که بیمار می تواند پیش از اقدام به بارداری جراحی زیبایی بینی انجام دهد و 2 ماه بعد از جراحی زیبایی بینی می تواند اقدام به بارداری کند، اما بهترین جراح بینی معمولا به بیمار خود توصیه می کند تا یکسال صبر کند.

جراحی بینی بعد از بارداری

بانوان می توانند 2 ماه بعد از زایمان اقدام به جراحی زیبایی بینی کنند اما به آن ها توصیه می کنیک که مقاله مربوط به جراحی بینی و شیردهی را مطالعه کنند تا خود و فرزندشان دچار مشکلی نشوند.

 

جراحی بینی در بارداری

 

تاثیر بارداری بر عمل زیبایی بینی چیست؟

با بگوییم بانوان در دوران بارداری تغییرات قابل توجهی را مانند تورم بینی ، ضخیم شدن دیواره بینی و غیره متحمل می شوند، اما جای نگرانی وجود ندارد پس از گذراندن دوران بارداری و از بین رفتن آن ها بینی به حالت قبل خود باز می گردد و بارداری تاثیر بر روی ظاهر بینی عمل شده ندارد.

عوارض جراحی بینی چیست؟

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند و درباره عوارض ان می پرسند باید بگوییم در صورتی که برای عمل جراحی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار عارضه ای نخواهید شد.

تنها عیب جراحی بینی تورم ،کبودی ، آبریزش و گرفتی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان و متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.