جراحی بینی در افراد دیابتی

جراحی بینی در افراد دیابتی : یکی از رایج ترین بیماری های متابولیسمی در افراد بیماری قند خون می باشد که باعث اختلال در سوخت و ساز بدن می شود.

افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند و می خواهند که جراحی زیبایی بینی انجام دهند بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنند.

نکاتی درباره جراحی بینی در افراد دیابتی

باید بگوییم که عمل جراحی زیبایی بینی در افراد دیابتی انجام می شود به شرطی که آن ها مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کنند.

فرد دیابتی پیش از اقدام برای جراحی بینی بهتر است آزمایشاتی را که جراح بینی تجویز نموده به طور کامل انجام دهد و نتیجه آن را برای بررسی های بیشتر به جراح بینی نشان دهد تا در صورتی که میزان قند بالا یا پایین بود اقدام به کنترل و تنظیم آن نماید.

مقدار قند خون در هر فرد نرمال و سالمی کمتر از 150 می باشد.

 

جراحی بینی در افراد دیابتی

 

اقدامات قبل از جراحی بینی در افراد دیابتی

  • فرد دیابتی در شب قبل از عمل جراحی رینوپلاستی باید تغذیه مناسبی داشته باشد.
  • به مدت 8 ساعت پیش از جراحی بینی چیزی میل نکرده و ناشتا باشد.
  • یک جراح بینی خوب به بیمار دیابتی خود پیشنهاد می کند دو ساعت قبل از جراحی بینی از آبمیوه بدون پالپ بنوشد.
  • روز عمل جراحی در افراد دیابتی ، آن ها باید دوز مصرفی انسولین خود را تزریق نمایند و در صورتی که دارویی استفاده می کنند در آن روز استفاده نکنند.

ملاحظات بیهوشی در بیماران دیابتی

به این نکته مهم توجه کنید که بیهوشی در بیماران دیابتی باعث بروز تغییرات متابولیک در آن ها شده و کنترل قند در آن ها را دشوار می کند، به همین منظور برای اینکه فرد دیابتی نتیجه ایده آلی از جراحی بین یبه دست آورد و در حین جراحی دچار مشکلی نشود باید نوع دیابت ، وضعیت متابولیک و عوارض مزمن در آن ها به طور دقیق بررسی شود.

مراقبت های بعد از جراحی بینی در افراد دیابتی

داروهایی را که بهترین جراح بینی برای تان تجویز نموده است به طور کامل استفاده کنید تا دچار مشکلی نشوید.

بعد از انجام عمل جراحی بینی تغذیه مناسبی داشته باشید، به این نکته توجه کنید که از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارد خودداری نمایید.

از انجام فعالیت های سنگین بعد از جراحی بینی جدا خودداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی می توانید به مقالات جامعی که دکتر کیوان خوشخو تهیه نموده و در وب سایت ایشان موجود است مراجعه کنید.

 

جراحی بینی در افراد دیابتی

 

هزینه جراحی بینی در افراد دیابتی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه های بیمارستان و متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

به ایننکته توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهای او را برای اطمینان بیشتر مشاهده کنید.

 

درباره drkhoshkhoo

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × چهار =