عمل دماغ

عمل دماغ امروزه جزء پرطرفدارترین عمل های زیبایی محسوب می شود، کسانی که قصد عمل زیبایی بینی را دارند بهتر است انتظارات معقولانه ای از نتیجه عمل داشته باشند.

دو نوع بینی وجود دارد که عبارتند از بینی گوشتی و بینی استخوانی .

بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد و غدد چربی در اطراف سوراخ های بینی زیاد باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند معمولا بهترین جراح بینی به آن ها توصیه می کند در عمل دماغ گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا از نتیجه عمل رضایت داشته باشند.

بینی استخوانی

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در عمل جراحی زیبایی بینی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی یا عروسکی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند.

 

عمل-دماغ

 

انواع روش های عمل دماغ به شرح ذیل می باشد:

عمل دماغ به دو روش باز و بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی را اعمال می نماید.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

کوچک کردن بینی با لیزر

امروزه تبلیغات زیادی در خصوص کوچک کردن دماغ با لیزر می شود که باید بگوییم هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در اسکلت بینی ایجاد کرد، بهتر است بدانید لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض عمل زیبایی دماغ چیست؟

باید بگوییم که عمل زیبایی دماغ در صورتی که توسط بهترین جراح بینی انجام شود و فرد مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کند دچار هیچ عارضه ای نخواهد شد و تنها عیب این روش تورم و کبودی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

 

عمل دماغ

 

مراقبت های بعد از عمل دماغ به شرح ذیل می باشد:

  1. بیمار به مدت ۲ هفته بعد از عمل بینی از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده نکند.
  2. به مدت هفته پس از جراحی زیبایی بینی از مصرف الکل ، استعمال دخانیات جدا خودداری کند.
  3. داروهایی را که جراح بینی تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کنید.
  4. از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه با بینی وجود دارد جدا خودداری کنید.
  5. از انجام فعالیت های سنگین بعد از جراحی بینی خودداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی می توانید به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

هزینه عمل دماغ چقدر می باشد؟

هزینه دماغ با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه بیمارستان و متخصص بیهوشی ، نوع بینی و غیره تعیین می شود.

درباره drkhoshkhoo

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *