بهترین جراح بینی

کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند، از ان جا که جراحی بینی یکی عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی را دارد.

 

بهترین جراح بینی

 

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

 1. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 2. پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن نزد بهترین آن ها بروید.
 3. در جلسه مشاوره انتظارات خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 4. حتما برای اطمینان از انتخاب جراح بینی نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
 5. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر کیوان خوشخو یکی از بهترین جراحان بینی در تهران می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
 6. با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

 

بهترین جراح بینی

 

ویژگی های جراح بینی خوب چیست؟

 1. یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و زمان کافی را برای معاینه و مشاوره بیمار بگذارد.
 2. با حوصله باشد و تمامی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد تا با رعایت آن ها بهترین نتیجه را به دست آورد.
 3. جراح بینی باید دید زیبایی شناختی داشته باشد و بتواند بینی را بعد از جراحی تجسم کند تا بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد.
 4. صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

از آن جهت انتخاب یک جراح بینی خوب حائز اهمیت می باشد که اگر فرد جراح بینی را به درستی انتخاب نکند ممکن است به دلایلی همچون افتادگی نوک بینی ، رفع نشدن کامل قوز بینی ، غیرقرینگی بینی ، بیش از اندازه کوچک و سربالا شدن بینی و غیره از نتیجه عمل جراحی بینی رضایت نداشته باشد و بخواهد اقدام به جراحی بینی ترمیمی کند.

برای انجام جراحی بینی ترمیمی بیمار باید تا یک سال صبر کند تا برش ها ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن اقدام به جراحی بینی ترمیمی کند.

 

بهترین جراح بینی

 

نکاتی درباره جراحی زیبایی بینی

 • کسانی که دارای بینی گوشتی هستند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه بهتر مواردی را که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران ذکر می کند رعایت نماید.
 • در صورتی که قصد انجام جراحی بینی طبیعی را دارید بهتر است به بهترین جراح بینی طبیعی مراجعه کنید.
 • نسبت به نتیجه جراحی زیبایی بینی دید واقع بینانه ای داشته باشید و انتظارات نامعقولی از جراح بینی نداشته باشید.
 • در صورتی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی زیبایی بینی داشت جراح بینی سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که فرد متقاعد نشد از انجام جراحی بینی او اجتناب کند.
 • به این نکته مهم توجه داشته باشید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

انتخاب بهترین فرم بینی

یکی از دغدغه های اصلی افراد پیش از جراحی زیبایی بینی انتخاب فرم بینی می باشد. فاکتورهایی که در ادامه به آن ها اشاره نموده ایم مواردی هستند که در حین انتخاب فرم بینی می بایست مورد توجه قرار گیرند:

نوع بینی

بینی ها با توجه به ویژگی های ساختاری شان که متشکل از پوست، غضروف و چربی های زیرپوستی می باشد به دو نوع استخوانی و گوشتی تقسیم می شوند.

افرادی که بینی استخوانی دارند با توجه به سایر فاکتورهایی که در ادامه آورده شده اند می توانند یکی از دو فرم طبیعی و فانتزی را انتخاب کنند ولی افرادی با بینی گوشتی جز جراحی بینی طبیعی انتخاب دیگری ندارند حتی اگر بهترین جراح بینی تهران یا شهر مورد سکونت خود را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کرده باشند.

 

 

سلیقه فرد

اگر فرد تمایلی به مشخص بودن نتیجه جراحی نداشته و علاقمند تغییرات افراطی نباشد می بایست برای جراحی بینی طبیعی و درغیر اینصورت برای جراحی بینی فانتزی اقدام نماید.

جنسیت

ظرافت با ویژگی های استخوانی چهره آقایان و ضمخت بودن صورت آن ها تناسب چندانی ندارد به همین دلیل جراحی بینی فانتزی به دلیل اینکه در این فرم، بینی کوچک، سربالا و قوس دار می شود گزینه مناسبی برای آقایان نیست. در صورتی که خانم ها از نظر جنسیتی برای انتخاب فرم بینی شان محدودیت ندارند.

ویژگی های صورت

یکی از مواردی که باید در هنگام انتخاب فرم بینی به آن دقت ویژه کرد، ویژگی های صورت می باشد. جراحی بینی زمانی با بهترین نتایج همراه خواهد بود که بیشترین تناسب را با صورت و اجزای موجود در آن داشته باشد.

به طور مثال اگر فاصله لب و بینی فردی زیاد باشد می بایست از انجام جراحی بینی فانتزی که با سربالا شدن نوک بینی موجب بیشتر شدن این فاصله می شود برای او خودداری نموده و بینی او را به فرم طبیعی جراحی کرد.

 

بهترین جراح بینی

 

جراحی بینی ترمیمی چیست؟

در برخی موارد و به دلایل مختلفی همچون عدم صرف دقت لازم در انتخاب جراح بینی و عدم رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی ممکن است ایراداتی که در بینی وجود داشته به طور کامل برطرف نشود، نتیجه ای که از جراحی بینی حاصل شده با رضایت فرد همراه نباشد و در بدترین حالت تنفس فرد با مشکل روبرو شده و عوارضی مانند چسبندگی یا ایراداتی مانند تا به تا بودن سوراخ های بینی در بینی فرد ایجاد گردد.

در چنین حالتی فرد می بایست برای از بین بردن ایرادات بینی به طور کامل و رفع نواقص ایجاد شده در بینی اقدام به انجام جراحی بینی ترمیمی نماید.

نکته قابل توجه در رابطه با جراحی ترمیمی بینی این است که افراد باید به مدت یکسال برای انجام آن صبر کنند زیرا ممکن است ایرادی که فرد آن را مشاهده می کند ناشی از ورم بینی بوده و پس از فروکش نمودن کامل ورم بینی رفع شود، همچنین ممکن است برخی از مشکلات بینی به دلیل داشتن ورم بینی مشخص نباشند.

لازم به ذکر است که انجام جراحی ترمیمی بینی یا جراحی بینی ثانویه سخت تر از جراحی بینی اولیه بوده و به همین دلیل افراد باید در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نموده و بهترین جراح بینی ترمیمی را برگزیند.

افراد باید در نظر بگیرند که جراحی بینی ثانویه هزینه بیشتری نسبت به جراحی بینی اولیه دارد.

 

بهترین جراح بینی

 

جراحی درمانی بینی

برخی از افراد گمان می کنند که هدف از انجام جراحی بینی تنها برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی است در صورتی که چنین نبوده و در بعضی از موارد جراحی بینی با اهداف درمانی انجام می شود.

موفق بودن نتیجه جراحی درمانی بینی و از بین رفتن کامل مشکلات موجود درعملکرد آن، مستلزم انتخاب بهترین جراح بینی در زمینه عمل درمانی بینی می باشد.

 • از جمله مشکلات عملکردی بینی می توان به:
 1. انحراف بینی
 2. پولیپ بینی
 3. شکستگی بینی و غیره اشاره کرد.

درباره drkhoshkhoo

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • 20 + هفده =